חוקר פרטי לחשיפת בגידות

חוקר פרטי לחשיפת בגידות

אם בן או בת הזוג שלכם מתנהגים מוזר, אולי יש לכם סיבה טובה לחשוד. אל תחשבו שאתם ישר פרנואידים כי בגידות הן דבר הרבה יותר נפוץ ממה שנראה לכם. השאלה היא האם הוא כבר בוגד בנו או שהוא רק מתחיל את תהליך הריחוק, חוקר פרטי בגידות יידע לספר לכם את האמת.

מתי יש צורך בחוקר פרטי בגידות?

חוקר פרטי יכול לעזור לכם במגוון רחב של תחומים. הוא יכול להיות שם בשבילכם כדי לגלות האם מישהו מרגל אחרי העסק שלכם, הוא יכול לעזור לכם להבין מה האמת מאחורי שינוי הירושה של אבא או אימא רגע לפני שהם הלכו לעולמם וכן האלה. עם זאת הנושא הראשי שבו חוקר פרטי מתעסק עם המגזר הפרטי הן הבגידות, כאשר לרוב יש לכך סימנים מקדימים כמו בן זוג שמתרחק, אחד כזה שכבר לא מראה את אותה האהבה ונדמה שאפילו המשיכה המינית שלו ירדה, בן זוג שקונה מתנות פתאומיות שאינן אופייניות וכן הלאה. כמובן שהסימנים יכולים להופיע גם מצד האישה.

כמה עולה חוקר פרטי בגידות?

אחרי שהבנתם שיש סימנים מקדימים לכך שישנה אפשרות שבן או בת הזוג שלכם בוגדים בכם, ותבינו שחוקר פרטי בגידות יכול לגלות לכם את האמת, בוודאי תשאלו את עצמכם כמה האמת הזו תעלה לכם אמנם חוקר פרטי זה לא יהיה זול והמחיר שלו יכול להגיע גם למעלה מ-10 אלף שקלים, אך בסופו של דבר הוא חושף לכם את האמת ומגלה לכם דברים שלא ידעתם על אותו אדם שאתם רוצים לחיות איתו את המשך חייכם. המחיר יכול להיות נמוך או גבוה יותר בהתאם למשך החקירה ולאמצעים שהוא יצטרך להשתמש בהם כמו למשל התקנת מצלמה נסתרת, האזנות סתר וכן הלאה.

כיצד פועל החוקר הפרטי לגילוי הבגידה?

  • כדי שהחוקר הפרטי יצליח לעמוד במשימה שלו כמה שיותר מהר ובצורה הכי מדויקת שיש, הוא צריך לקבל כמה שיותר נתונים על אותו חשוד. הוא צריך לדעת היכן הוא עובד ובאלו שעות הוא הולך לעבודה, איפה הוא אוהב לבלות בזמנו הפנוי, מי החברים הטובים שלו וכן הלאה. כך הוא יוכל להבין מה דפוס ההתנהגות שלו ולפי כך לספק הוכחות במידה ויש.
  • החוקר הפרטי חייב להשתמש גם באמצעים טכנולוגיים כדי לעמוד במשימה. הוא יכול להשתמש במצלמות נסתרות, בהאזנות סתר לטלפון, בראיית לילה במידה והוא עוקב אחריו בלילה וכן הלאה. אמנם חלק מהאפשרויות נשמעות לכם קשות לביצוע אך לא לחוקר הפרטי.
  • חוקר פרטי יכול לגלות את האמת גם לפי רישומים שונים. שיחות טלפון, שהות של החשוד בבתי מלון ועוד. איך הוא ישיג זאת? איך יהיה לו כיוון חקירה? כמובן שהוא גם יעקוב אחרי ובאופן פיזי ובמידת הצורך גם יקליט או יצלם אותו.

האם העבודה חוקית או שמא אנו מבצעים עבירה?

עוד אחת מהשאלות הנפוצות ביותר לגבי עבודתו של החוקר הפרטי היא האם מדובר בעבודה חוקית לחלוטין או שלעתים החוקר הפרטי עושה דברים שאינם כשרים, ואם כן, מה ההשלכות של זה. חוקר פרטי בגידות יכול לעשות הרבה דברים באמצעות הידע הרב שלו וגם הניסיון מוסיף ליכולות שלו. עם זאת, הוא חייב לפעול במסגרת החוק הרי בסופו של דבר לכל אדם חשוד במה שלא יהיה, יש גם את הזכות לפרטיות. במידה ואתם מתכננים לקחת את ההוכחות שיספק לכם החוקר הפרטי אל בית המשפט, תדעו שאם הן הושגו באופן לא חוקי ככל הנראה הן לא יהיו קבילות ואז היו כלא היו כלל.

כתיבת תגובה