חקירות פרטיות בתחום הפלילי
חקירות פרטיות בתחום הפלילי

חקירות פרטיות בתחום הפלילי

חקירות פרטיות בתחום הפלילי
חקירות פרטיות בתחום הפלילי

התחום הפלילי הוא התחום הכי מלחיץ שיש בעולם המשפט ואף אחד לא רוצה להתעסק איתו. עם זאת, אתם יכולים למצוא את עצמכם בעיצומה של חקירה משני הצדדים, המאשים והנאשם, וחוקר פרטי יכול לעזור לכם. כיצד הוא יכול לעזור? מתי לפנות אליו? הנה כל הפרטים שיסייעו לכם לצאת מהברוך עם חקירה מקצועית.

למה כדאי לפנות לחוקר פרטי?

חוקר פרטי יכול לסייע לכם היכן שהמשטרה לא יכולה. אם אתם מהצד המאשים, קרי זה שפגעו בו והחקירה מתנהלת לזכותו ולא כנגדו, אתם יכולים להיעזר בעוד כיווני חקירה מטעם החוקר וכך אתם יכולים  להגדיל את הסיכוי שלכם לחשוף את האמת. גם אם אתם מהצד הנחקר אתם יכולים להיעזר בחוקר הפרטי כדי שיוכל לעזור לכם להבין האם מישהו מנסה לתפור לכם תיק ואולי לחשוף כל מיני נתונים שהמשטרה מחסירה בגלל חוסר מקצועיות, כאשר גם בבית המשפט הראיות הללו יהיו מכריעות.

כיצד חקירות בתחום הפלילי יסייעו?

  • חקירות פרטיות בתחום הפלילי יכולות לסייע מאוד כדי לגייס ראיות מנוגדות למה שמציגים כלפיכם. למשל, אם טוענים כי הייתם במקום מסוים בשעה מסוימת תוכלו להוכיח שזה לא קרה אם תיעזרו בחוקר פרטי שיידע לפנות למקומות שבהם ביליתם ויוכיח בווידאו של מצלמות אבטחה את חפותכם. לבדכם, יהיה קשה מאוד להשיג את המידע הזה ובוודאי כשאין לכם רישיון של חוקר פרטי להציג.
  • חוקר פרטי יכול לסייע לכם לגייס חוות דעת מקצועיות שיוכיחו או יפריכו טענה מסוימת. חוות דעת אלו יכולות להוכיח מה היה באמת מאחורי דקירה או ירייה מסוימת ועוד מגוון רחב של תחומים.
  • חוקר פרטי הוא יכול להאזין לשיחות ולהתקין מצלמות נסתרות ובכך לעלות על האשמים האמיתיים. הוא יכול גם להתחזות לאנשים אחרים על ידי תחפושות וכך הוא יוכל לספק מידע שאתם לא יכולתם לספק.
  • פנייה לחוקר פרטי מורשה חוקית לגמרי וזו זכותכם המלאה להיעזר בשירותיו בכל עת. מוטב לפנות אליו כמה שיותר מהר, גם בלי קשר לחקירה משטרתית שמתנהל נגדכם או לטובתכם. הוא יכול רק לעזור והעזרה שלו יכולה להיות זו שתוביל אל האמת ויפה שעה אחת קודם.

כתיבת תגובה